Movies
Ratings
23
ArrivalRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
AntiqueRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.5
Fight ClubRated ★ 5.0
MidsommarRated ★ 4.0
Battle RoyaleRated ★ 4.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
100 Yen LoveRated ★ 2.5
Nobody KnowsRated ★ 4.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
The DreamersRated ★ 4.0
Midnight DinerRated ★ 2.5
Your Name.Rated ★ 3.5
PunchRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
The FallRated ★ 4.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.5
CloserRated ★ 3.5