Titles you rated
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 4.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
IljimaeRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 4.0
Youn's KitchenRated ★ 5.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.5
Kingdom Season 1Rated ★ 5.0
Juvenile JusticeRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 4.0
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 5.0