Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 5.0
The Boy and the HeronRated ★ 5.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
Linda Linda LindaRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Stop Making SenseRated ★ 3.0
Thelma & LouiseRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 5.0
Woman of the HourRated ★ 2.0
Last MileRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.0
The MistRated ★ 3.5
The FallRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
12 Angry MenRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 5.0- PilotRated ★ 3.0