Series
Ratings
62
Scott Pilgrim Takes OffRated ★ 4.0
Bee and PuppycatRated ★ 3.5
Don't Hug Me I'm ScaredRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
My Favorite MemberRated ★ 4.5
Beastars Season 1Rated ★ 3.5
Mew Mew PowerRated ★ 3.5
Shugo Chara!Rated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 4.0
- Fairy TailRated ★ 3.5
Mr. OsomatsuRated ★ 2.0- Inu X boku Secret ServiceRated ★ 2.0
- Daily Lives of High School BoysRated ★ 3.0
- Sugar Sugar RuneRated ★ 4.5
Sgt. FrogRated ★ 4.0
Asobi AsobaseRated ★ 4.5- K-ON!!Rated ★ 4.0
- K-ON!Rated ★ 4.5
School-Live!Rated ★ 3.0
Angel Beats!Rated ★ 4.0