Movies
Ratings
910
LovingRated ★ 4.0
A Single RiderRated ★ 4.0
Manchester by the SeaRated ★ 4.5
SplitRated ★ 3.0
MoonlightRated ★ 4.0
InsurgentRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Children of MenRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
GravityRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 4.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
BurntRated ★ 3.0
The Taste of MoneyRated ★ 2.0
The NetRated ★ 4.0
BrooklynRated ★ 4.5
I Am The KingRated ★ 2.0
Kill Your DarlingsRated ★ 3.5