Movies
Ratings
402
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.5
EquilibriumRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 3.5
The Hurt LockerRated ★ 4.0
GhostbustersRated ★ 3.0
The Tooth and the NailRated ★ 2.0
DisconnectRated ★ 2.5
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 2.0
A Perfect GetawayRated ★ 3.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 3.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 4.0
Ghost in the ShellRated ★ 4.0
National TreasureRated ★ 3.0
Bicentennial ManRated ★ 4.0
Terminator GenisysRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 2.5
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 4.0