Titles you rated
Extreme JobRated ★ 4.0
Heart BlackenedRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Miss SloaneRated ★ 4.5
QuickRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
Confession of MurderRated ★ 4.0
On Your Wedding DayRated ★ 4.0
The WitnessRated ★ 3.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.5
HereditaryRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 4.5