Movies
Ratings
145
The Novelist's FilmRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 4.5
Zootopia 2Rated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 3.5
CoralineRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The Exit 8Rated ★ 2.5
TRON: AresRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Spider-Man 3Rated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.5- NoiseRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.5
Spider-ManRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.5