Titles you rated
From Five To NineRated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
SignRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 2.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
I Live AloneRated ★ 2.5
CSI: MiamiRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.5
Famous PrincessesRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 0.5
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
History of a SalarymanRated ★ 3.0
One Punch ManRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 2.5
Be with YouRated ★ 3.5- Daily Lives of High School BoysRated ★ 5.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 3.0
Gintama.Rated ★ 4.5