Series
Ratings
13
The End of the F***ing WorldRated ★ 2.5
Santa Clarita DietRated ★ 2.0
Adventure TimeRated ★ 3.5
Friends Season 1Rated ★ 5.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 4.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 4.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.5