Titles you rated
Farewell My ConcubineRated ★ 4.5
To All the Boys P S I Still Love YouRated ★ 2.5
A Bad Moms ChristmasRated ★ 4.0
Bad MomsRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Start-UpRated ★ 1.5
Tazza: The High RollersRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 4.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
Hit-and-Run SquadRated ★ 2.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
Miss & Mrs. CopsRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 3.5
UsRated ★ 3.5
Inside meRated ★ 3.0
HelplessRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0