Titles you rated
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 2.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
ElysiumRated ★ 2.0
The SuspectRated ★ 3.0
HairsprayRated ★ 4.0
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
White ChicksRated ★ 5.0
White: The Melody of the CurseRated ★ 2.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
CoralineRated ★ 4.0
BraveRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
TangledRated ★ 3.0
The Grand HeistRated ★ 3.0
PunchRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0