Movies
Ratings
666
Straight Outta ComptonRated ★ 4.0
SinisterRated ★ 2.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.0
Salò, or the 120 Days of SodomRated ★ 1.5
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
Hotel ArtemisRated ★ 3.0
BugoniaRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
Crows ZeroRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.0
ValkyrieRated ★ 3.5
ThorRated ★ 3.0
Secret ReunionRated ★ 3.5
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 1.5
Predator: BadlandsRated ★ 3.0
Highest 2 LowestRated ★ 1.5
I Am a HeroRated ★ 2.0
Road HouseRated ★ 2.5
Donnie DarkoRated ★ 2.5
The Blind Melody AndhadhunRated ★ 3.5