Movies
Ratings
645
The ShiningRated ★ 2.5
Zootopia 2Rated ★ 3.0- The NonsenseRated ★ 0.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.0
KOKUHORated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 3.0
In the Mood for LoveRated ★ 3.0
Infernal AffairsRated ★ 3.5
Love on DeliveryRated ★ 3.0
Days of Being WildRated ★ 2.5
Fallen AngelsRated ★ 2.5
The Godfather: Part IIIRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
The House That Jack BuiltRated ★ 3.0
Triangle of SadnessRated ★ 3.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 2.5
Knives OutRated ★ 3.5