Series
Ratings
20
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Producing NobutaRated ★ 4.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.0
Marriage, Not DatingRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 2.5- Brilliant LegacyRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 2.5
Oh My GhostRated ★ 2.5