Titles you rated
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
AdolescenceRated ★ 4.5
Shop of the LampRated ★ 4.5
YouRated ★ 4.0
Years and YearsRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.5
Yoo Byung Jae: Too Much InformationRated ★ 2.0
YouRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.5
Bad Guys: Vile CityRated ★ 4.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5
The NewsroomRated ★ 5.0