Titles you rated
LucyRated ★ 2.5
Secret SunshineRated ★ 4.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 3.5
One Fine Spring DayRated ★ 4.5
UnlockedRated ★ 2.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5- The UglyRated ★ 2.5
- My Daughter is a ZombieRated ★ 1.0
Green BookRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
Bird BoxRated ★ 3.0
Between Calmness and PassionRated ★ 3.0
FluRated ★ 2.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0
HereditaryRated ★ 4.5
BluebeardRated ★ 2.5
Memories of MurderRated ★ 5.0