Titles you rated
White ChristmasRated ★ 4.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
The Innocent ManRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Temperature of LoveRated ★ 3.0
High KickRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
One Spring NightRated ★ 3.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.0