Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
MonsterRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.5
RansomedRated ★ 2.5
SmugglersRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 2.0
After YangRated ★ 3.5
Planet TerrorRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
One Cut of the DeadRated ★ 4.0