Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Loki Season 2Rated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
LTNSRated ★ 4.0
BargainRated ★ 5.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 5.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 3.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.5