Titles you rated
Snow White and the HuntsmanRated ★ 4.0
Fast & FuriousRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 5.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 5.0
My Boss, My TeacherRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 4.0
- Take OffRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
R2B: Return to BaseRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
28 Weeks LaterRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 4.0
Once Upon a Time in China IIRated ★ 5.0
Crows ZeroRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.0