Titles you rated
The VowRated ★ 4.0
Dear JohnRated ★ 3.0
Love NowRated ★ 3.0
A Millionaire's First LoveRated ★ 3.0
Memoirs of a GeishaRated ★ 3.0
Lovers of 6 YearsRated ★ 4.0
The Scent of LoveRated ★ 5.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 5.0
A MuseRated ★ 2.0
Portrait of a BeautyRated ★ 3.0
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 4.0
Romance of Their OwnRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 4.0
13 Going on 30Rated ★ 3.0
Just My LuckRated ★ 4.0
She's Out of My LeagueRated ★ 4.0