Titles you rated
KOKUHORated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 3.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.0
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
FrankensteinRated ★ 4.5
The World of LoveRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Perfect BlueRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
I'm Still HereRated ★ 3.5
The Kirishima ThingRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5
Thelma & LouiseRated ★ 3.5
Memories of MatsukoRated ★ 4.0