Titles you rated
Toy Story 4Rated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.5
EternalsRated ★ 2.5
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 2.5
CruellaRated ★ 3.0
The FabelmansRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 2.5
Asteroid CityRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.0
SoulRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 3.0
Nothing SeriousRated ★ 3.0