Movies
Ratings
213
BarbieRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0- Floating deep down SummerRated ★ 4.0
AmmoniteRated ★ 4.0
The Quiet GirlRated ★ 3.5
MauriceRated ★ 4.0
After YangRated ★ 4.5
MidsommarRated ★ 3.5
MinariRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
I Can SpeakRated ★ 3.5
SingRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
PaddingtonRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0