Movies
Ratings
114
Raiders of the Lost ArkRated ★ 4.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 5.0
A MuseRated ★ 4.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
MulanRated ★ 5.0
Legally BlondeRated ★ 5.0
Mean GirlsRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 5.0
A Bug's LifeRated ★ 5.0
The King's SpeechRated ★ 5.0
The ConcubineRated ★ 2.0
Billy ElliotRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.0
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0