Movies
Ratings
36
ZootopiaRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 4.5
Don't BreatheRated ★ 5.0
Ready Player OneRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
PandoraRated ★ 1.5
HereditaryRated ★ 5.0
Blade RunnerRated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
PeninsulaRated ★ 2.5
I Love You Phillip MorrisRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 5.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 5.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.5