Titles you rated
Hotel KingRated ★ 4.5
The Goddess of FireRated ★ 3.0
The Flower in PrisonRated ★ 5.0
MonstarRated ★ 4.5
May QueenRated ★ 5.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.5
Dong YiRated ★ 5.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 5.0
The Village: Achiara's SecretRated ★ 4.5
Smile AgainRated ★ 3.5
Listen to My HeartRated ★ 2.5
The Princess's ManRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Secret LoveRated ★ 4.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.5
MaskRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
Orange MarmaladeRated ★ 2.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5