Movies
Ratings
125
Erin BrockovichRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
PatersonRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
The FounderRated ★ 2.5
Green BookRated ★ 3.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
Easy ARated ★ 2.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 3.0
PeninsulaRated ★ 2.0
Baseball GirlRated ★ 1.5
Now You See MeRated ★ 3.5
OnceRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.0