Titles you rated
American SniperRated ★ 4.5
Taken 3Rated ★ 4.0
The Danish GirlRated ★ 5.0
Yes ManRated ★ 4.0
MinionsRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
The Little PrinceRated ★ 5.0
The Classified FileRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
The Plan ManRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 5.0
My PaparottiRated ★ 4.5
Jurassic WorldRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 5.0
The ThroneRated ★ 5.0
The Last BlossomRated ★ 4.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0