Movies
Ratings
196
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 5.0
Blue StreakRated ★ 5.0
Police Academy 2: Their First AssignmentRated ★ 4.0
The Hunchback of Notre DameRated ★ 5.0
BabeRated ★ 3.0
Taxi 2Rated ★ 4.0
Last Action HeroRated ★ 5.0
Face/OffRated ★ 4.0
The AviatorRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
Ocean's ThirteenRated ★ 4.0
The Naked Gun 2 1/2: The Smell of FearRated ★ 4.0
Prison World CupRated ★ 3.0
How the Lack of Love Affects Two MenRated ★ 4.0
Stuart Little 2Rated ★ 3.0
Hot Shots! Part DeuxRated ★ 4.0
Hot for TeacherRated ★ 2.0
101 DalmatiansRated ★ 3.0
Taxi 3Rated ★ 4.0
Police Story 3: SupercopRated ★ 4.0