Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
HappyendRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 3.5
Wolf ChildrenRated ★ 1.0
Call Me by Your NameRated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 1.5
Drowning LoveRated ★ 1.0
Cast AwayRated ★ 4.5
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
ForgottenRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
AshfallRated ★ 1.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5