Series
Ratings
53
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 1.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.0
The Sound of Your HeartRated ★ 2.0
The K2Rated ★ 2.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
Lucky LouieRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 4.0
FlashpointRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 2.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 2.0
High Kick Through The RoofRated ★ 2.0
High KickRated ★ 4.0