Titles you rated
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 2.0
She Was PrettyRated ★ 2.5
BarakamonRated ★ 2.0- Men on a MissionRated ★ 2.5
Years and YearsRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 1.5
One Punch Man Season 2Rated ★ 2.5
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 2.0
The Beauty InsideRated ★ 2.5
ERASEDRated ★ 2.5
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 1.5
PastaRated ★ 3.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Dragon Ball ZRated ★ 2.0
Dragon Ball ZRated ★ 2.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 2.0
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 2.5
Hello, FranceskaRated ★ 2.5