Titles you rated
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.0
The WrestlerRated ★ 4.0
BladeRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
AntzRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 3.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
TriangleRated ★ 4.0
Honey, I Shrunk the KidsRated ★ 3.0
Patch AdamsRated ★ 4.0
The Divine WeaponRated ★ 2.0
FriendRated ★ 4.0
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 4.0- Mr. Gam's VictoryRated ★ 3.0
HookRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 3.0