Titles you rated
AladdinRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
Boys Over Flowers: FinalRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 4.0
HancockRated ★ 3.5
The Parent TrapRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
What a Girl WantsRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 5.0
Eat Pray LoveRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
Friends with BenefitsRated ★ 3.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.0
UpRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
BraveRated ★ 4.5