Movies
Ratings
345
Seven PsychopathsRated ★ 4.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 2.0
SicarioRated ★ 4.5
MoneyballRated ★ 4.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 3.5
ZodiacRated ★ 4.5
TenetRated ★ 4.0
Monty Python and the Holy GrailRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.5
Hell or High WaterRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
LockeRated ★ 3.0
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 5.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 4.0
Wings of DesireRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0