Movies
Ratings
620
Bitter MoonRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 3.0
The Big ShortRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
SpectreRated ★ 3.0
The RevenantRated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 4.0
300Rated ★ 3.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
GodzillaRated ★ 1.0
Mission: Impossible IIRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 2.0
Men in BlackRated ★ 3.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 1.0
MaleficentRated ★ 2.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 2.0
Iron Man 3Rated ★ 1.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 1.5
The AvengersRated ★ 2.0
Pierrot le FouRated ★ 4.0