Movies
Ratings
19
Wonderful NightmareRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 2.5
Confidential AssignmentRated ★ 4.5
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 1.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 4.5
What Happened to MondayRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
UsRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.0
28 Days LaterRated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 4.0
JokerRated ★ 3.0
DuneRated ★ 1.5
TenetRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.5
HuntRated ★ 4.0