Movies
Ratings
88
Dirty DancingRated ★ 4.0
Sleepless in SeattleRated ★ 5.0
What Women WantRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Ruby SparksRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0
Life as We Know ItRated ★ 4.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 5.0
Wild ChildRated ★ 5.0
Easy ARated ★ 5.0
Rules of DatingRated ★ 3.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
New WorldRated ★ 3.0
The Boy from IpanemaRated ★ 5.0
MRated ★ 3.0- Boys Goes To HeavenRated ★ 4.0
My Blueberry NightsRated ★ 3.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
The Scent of LoveRated ★ 5.0