Titles you rated
Mob Psycho 100Rated ★ 3.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 3.5
New GirlRated ★ 3.5
New GirlRated ★ 3.5- New GirlRated ★ 3.5
- New GirlRated ★ 3.5
New GirlRated ★ 3.5
New GirlRated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0- Freshly Baked!! Ja-panRated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam OO Season 1Rated ★ 4.0
DisenchantmentRated ★ 2.5
The BoysRated ★ 4.0
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 3.0
The Last DanceRated ★ 4.0
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 3.0