Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Hitman 2Rated ★ 1.0
HarbinRated ★ 2.0
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 3.5
UprisingRated ★ 2.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.5
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.5
John WickRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 3.0
Kill BoksoonRated ★ 2.0
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 4.0
Handsome GuysRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
The Act of KillingRated ★ 4.5
Farewell My ConcubineRated ★ 4.5
WonkaRated ★ 3.5