Movies
Ratings
23
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
My Tutor FriendRated ★ 3.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Shrek 2Rated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Ghost HouseRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 3.0
Sex Is ZeroRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
HancockRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0