Titles you rated
MiraRated ★ 1.0
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
Fantastic PlanetRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 2.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 3.5
The UnjustRated ★ 4.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 3.5
UnbrokenRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 2.5
Let the Right One InRated ★ 3.5
UpgradeRated ★ 3.0
Becoming JaneRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 2.5
SupersonicRated ★ 4.0- WishRated ★ 3.5
The Front LineRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 2.5