Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
The Bear Season 2Rated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
The Bear Season 1Rated ★ 5.0
Fate/stay nightRated ★ 2.5
Fate/stay night: Unlimited Blade WorksRated ★ 4.5
Fate/ZeroRated ★ 4.5
Fate/ZeroRated ★ 4.5
Re: Life in a different world from zero Season 2Rated ★ 4.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.0
DARLING in the FRANXXRated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 0.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 5.0