Series
Ratings
132
NEW OLD BOYRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 4.5
TrespassersRated ★ 3.0
AemaRated ★ 2.0
Better Late Than SingleRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
KarmaRated ★ 3.5
Singles' Inferno Season 4Rated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Single's Inferno Season 3Rated ★ 3.0
Singles' Inferno Season 2Rated ★ 3.0
Singles' InfernoRated ★ 3.0- Bloody Game Season 3Rated ★ 3.5
AsuraRated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 3.0- Love in the Big CityRated ★ 3.0
- 코미디 리벤지Rated ★ 3.0