Titles you rated
Little ManRated ★ 4.0
Yes ManRated ★ 4.0
The Lizzie McGuire MovieRated ★ 4.0
Bring It On: Fight to the FinishRated ★ 4.0
High School MusicalRated ★ 5.0
Bring It On: All or NothingRated ★ 4.0
Another Cinderella StoryRated ★ 4.0
Bring It On AgainRated ★ 5.0
Freaky FridayRated ★ 3.0
What a Girl WantsRated ★ 3.0
The Sisterhood of the Traveling PantsRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
The Way HomeRated ★ 5.0
Cyrano AgencyRated ★ 1.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
QuickRated ★ 3.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
The Grand HeistRated ★ 5.0