Series
Ratings
22- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 0.5
Full HouseRated ★ 3.5
Itaewon ClassRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
An Incurable Case of LoveRated ★ 3.0- Love in the Big CityRated ★ 3.5
Tokyo Tarareba GirlsRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Prison PlaybookRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 2.5