Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 2.5- The First RideRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 2.0
Red Mask KF94Rated ★ 4.5
Bring Him Down To A Portable SizeRated ★ 4.0
Measure in LoveRated ★ 2.0- The UglyRated ★ 2.0
Love UntangledRated ★ 3.5
About a Place in the Kinki RegionRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The Floor PlanRated ★ 2.5
A Place Called SilenceRated ★ 3.0
Sweet BeanRated ★ 3.0
Lilo & StitchRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Dead Talents SocietyRated ★ 3.5
Riverside MukolittaRated ★ 3.0
GRAND BLUE DREAMINGRated ★ 3.0
Last MileRated ★ 2.5
Summer Time Machine BluesRated ★ 4.0