Titles you rated
Revenged LoveRated ★ 4.5
The First FrostRated ★ 3.5
New Life BeginsRated ★ 3.5
Romantics AnonymousRated ★ 4.5
FilterRated ★ 5.0
Back to SeventeenRated ★ 4.0
My Fated BoyRated ★ 3.0
You Are My SecretRated ★ 3.0
Resident PlaybookRated ★ 3.5
SPEC: ZeroRated ★ 3.5
SPEC: ShouRated ★ 4.5
Keizoku 2: SPECRated ★ 5.0
Better Late Than SingleRated ★ 3.5- HyperventilationRated ★ 4.0
Always HomeRated ★ 4.5
GalileoRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 5.0
Unforgettable LoveRated ★ 2.0
Screw-Up Adults' SharehouseRated ★ 2.5
Confess Your LoveRated ★ 3.0